Įrengimo aprašymas

Completeline brėžinys – Model a2

Tai pilna gamybos linija, skirta pilnam ruošinio padengimui plėvele. Ruošiniai – nelaminuotos MDF plokštės elementai – plėvele pilnai padengiami iš šešių pusių.
Ruošiniai paketais paduodami į liniją. Tam naudojami du transporteriai, taigi padavimas gali vykti nepertraukiamai (kol ruošiniai paduodami nuo vieno transporterio, kitu transporteriu paduodamas kitas paketas ir paruošiamas padavimui į liniją). Linijoje ruošiniai pilnai padengiami plėvele, ir linijos gale išeina vėl į paketus sukrauti pilnai padengti gaminiai. Ruošinių išėjimui taip pat sumontuoti du transporteriai, kas įgalina nepertraukiamą linijos veikimą.
Liniją nustačius vienam gaminiui, linija dirba pilnai automatiškai be operatorių įsikišimo. Reikalingas tik linijos darbo ir parametrų stebėjimas.
Linija susideda iš Homag group įmonių įrengimų, kurie pilnai suderinti tarpusavyje.
Linija pagaminta 2011 metais.

Pagrindinės techninės charakteristikos:
Ruošio ilgis: 500 ÷ 2800 mm
Ruošio plotis: 200 ÷ 1200 mm
Ruošinio storis: 15 ÷ 200 mm
Paduodamo paketo aukštis: iki 1000 mm
Linijos vidutinis greitis/našumas: 27 m/min
Visos linijos ilgis: 85 m
Visos linijos plotis: 8 m
Reikalingas suspaustas oras: 6 bar
Įtampa: 400/50/3 V/Hz/Ph
Atskiri įrengimai ir visa linija atitinka saugos reikalavimus CE.

Linija susideda iš šių Homag group įmonių įrengimų:

1. Vakuuminio padavimo keltuvo Bargstedt. Šio keltuvo pagalba ruošiniai nuo kairio arba nuo dešinio transporterio paduodami į liniją.
2. Plėvelės užklijavimo staklių Friz. Tai praeinamo tipo staklės, ruošinys jose nestabdomas. Šiose staklėse ant ruošinio viršaus užklijuojama speciali plėvelė. Plėvelė užklijuojama klijais, paduodant juos iš atskiro aparato.
3. Ruošinio apvertimo įrenginys Bargstedt. Ruošiniai po vieną arba po kelis (priklausomai nuo ruošinių ilgio) patenka į verstuvą ir apverčiami.
4. Dviejų pusių briaunų laminavimo įrenginys Homag Power Line. Šiuose staklėse ant dviejų šoninių ruošinio briaunų užklijuojama briauna.
5. Antros plėvelės užklijavimo staklės Friz. Tai praeinamo tipo staklės, ruošinys jose nestabdomas. Šiose staklėse ant ruošinio viršaus užklijuojama speciali plėvelė. Plėvelė užklijuojama klijais, paduodant juos iš atskiro aparato. Šiose staklėse ta pačia plėvele užklijuojamos ir likusios dvi briaunos.
6. Apdirbimo staklės Friz. Šiose staklėse galutinai apdirbamos plėvele užklijuotos gaminio briaunos.
7. Vakuuminis nukrautuvas Bargstedt. Šiame įrenginyje gaminiai nukraunami nuo linijos. Gaminiai gali būti nukraunami į kairę ar dešinę pusę. Kai vienoje pusėje sukraunamas pilnas paketas, ruošiniai kraunami į kitą pusę, nestabdant linijos.
Linijoje naudojamos firmos Nordson klijų paruošimo ir padavimo stotelės.

Įrengimas parduodamas tokioje būklėje, kokioje yra, ten kur yra.
Garantija nesuteikiama.

Susisiekite

Jei turite klausimų dėl aukščiau esančio įrengimo, susisiekite su mumis.