UAB „WOOD MASTER“ šiuo metu yra viena didžiausių medienos apdirbimo įrenginių tiekimo įmonių.

Bendrovėje nuo 1995 metų dirba ilgametę darbo patirtį turintys aukštos kvalifikacijos specialistai. UAB „WOOD MASTER“ veikia ne tik Lietuvos, bet ir visos Europos rinkose.

UAB „WOOD MASTER” siūlo naujus ir naudotus medienos apdirbimo įrengimus importuotus iš Europos. Naudoti įrengimai restauruojami mūsų įmonėje. Savo klientams siūlome techniškai sutvarkytą, visiškai sukomplektuotą ir parengtą naudoti įrangą. Suteikiama garantija. Klientui pageidaujant galime parduoti ir nerestauruotus įrengimus.

Veikia didelė ekspozicija naujų ir naudotų įrengimų, kuriuos galima išbandyti.

Per įmonės gyvavimo laikotarpį labai padidėjo įrengimų priežiūros paslaugų paklausa, todėl UAB „WOOD MASTER“ savo klientams siūlo visokeriopą bet kokių medienos apdirbimo įrengimų techninę priežiūrą:

  • pristatymą klientui;
  • montavimą;
  • derinimą;
  • paleidimą į gamybą;
  • techninę profilaktiką;
  • konsultacijas;
  • remontą.

Kvalifikuotas personalas, įgyta patirtis, lankstumas leidžia mūsų klientams pasirinkti optimalų prekės ir paslaugų paketo variantą. Nuosava gamybos ir remonto bazė, tiesioginis eksploatacinių medžiagų ir detalių pristatymas užtikrina geriausią kainą (darbuotojų valandiniai darbo įkainiai).

Aukcionai

Mes, WOOD MASTER darbuotojai, esame įsitikinę, kad svarbiausi yra du dalykai: žmonės ir vertė. Mes tikime, kad viskas turi savo vertę. Bet Jums reikia turėti naudos iš tos vertės. Tai ir yra TAI, ką mes, WOOD MASTER darome, ir jau 20 metų. Mes įvertiname, patariame ir Interneto aukcione parduodame Produktus pirkėjams iš viso pasaulio. Didžiausią patirtį dirbdami su įrengimais skirtais medienos, metalo, stiklo apdirbimui ir baldų pramonei. Mes galime padėti parduodantiems gauti geriausią kainą. Taip gaunamos pajamos veiklos vystymui ar investicijoms. Šiuo įdomiu laikotarpiu, pilnu iššūkių ir galimybių mes padedame atsinaujinti ir tapti dar lankstesnėms. Taip pat tai yra būdas, kaip mes įrangai suteikiame ilgesnį tarnavimo laiką. O įrangos pirkėjams tai puikus būdas gauti įrengimus čia ir dabar. Nereikia laukti ilgų mėnesių ar metų, kol įrengimų gamintojai juos pagamins. Tai labai svarbu!

20 metų patirtis

Nuolatinis tobulėjimas ir lankstumas

Geriausia kaina parduodantiems

Platus įrengimų asortimentas