Įrengimo savybės

Gamintojas

Salvamac

Įrengimo aprašymas

Automatiškai valdoma atrama.

Įrengimo pilnas aprašymas

Tai elektroninis stumtuvas, kuris skirtas stumti ruošinius arba tarnauti kaip atrama arba pozicionavimo atrama ruošinių pjaustymo operacijose.
Nulis klaidų, nulis atliekų ir didesnis produktyvumas.
Mes manome, kad SalvaStop_100 puikus produktas, suteikiantis Jums didelį pranašumą. Naudojantis skaitmeniniu valdymu šis stumtuvas gali stumti, tarnauti kaip atrama ar pozicionavimo atrama pjaunamiems gaminiams, nepriklausomai nuo gaminių medžiagos. Taip galima išvengti žmogiškų klaidų, atliekų ir sumažinti darbo jėgos kaštus.
Šis gaminys puikiai pakeičia atramose naudojamą liniuotę.
Techninės savybės:
Servo pavaros variklis 11 Nm.
Elektros srovė 230 V, 50 Hz.
Atramos ilgis ir plokštelė 600 mm; 200×100 mm
Stumiamas svoris naudojant ritininį transporterį iki 100 kg
s-PAD touch-screen 7“.
Maksimalus ilgis ir eiga 7000 / 6400 mm.
Konsolė.
Naudodamiesi naujausiomis technologijomis mes sukūrėme anodizuotą konsolę iš aliuminio, jos skerspjūvis 100×100 mm. Tai labai stipri konstrukcija su sudėtingu skerspjūvio profiliu.
3 šios konsolės šonai turi išilgines išėmas, skirtas jos tvirtinimui. Vienas šonas lygus, jis skirtas atremti slystantį ruošinį.
Konsolės matmenys, konstrukcija ir standumas leidžia naudoti ją netgi judant 60 m/min greičiu. Pavara turi 32 mm pločio dantytą diržą, su didelo tikslumo plieninėmis gijomis. Visi pavaros elementai standūs ir skirti ilgam ir tiksliam darbui.
s-PAD ir programinė įranga
SalvaStop_100 instaliuota programinė įranga, kurią lengva naudoti, paprasta suprasti, turi grafinį ekraną. S-PAD spalvotas jautrus lietimui ekranas sumontuotas patogioje vietoje, patogu juo naudotis duoemnų nuskaitymui ar suvedimui. Ši programinė įranga turi ir USB jungtį, taip pat gali būti prijungta prie Interneto.

Susisiekite

Jei turite klausimų dėl aukščiau esančio įrengimo, susisiekite su mumis.