Įrengimo savybės

Gamintojas

HOLZ-HER

Įrengimo aprašymas

LUMINA 1380 power siūlo unikalią kombinaciją briaunų klijavimui: dvi sistemos puikiai nematomoms briaunų siūlėms. Glu Jet užtepimo sistema, skirta standartiniam PUR klijų naudojimui, ir LTRONIC, naujasis HOLZ-HER lazerinis kraštų apklijavimas. Jis yra nepralenkiamas, kai kalbama apie greitį ir ekonomiškumą. Iki 20 NC servoašių užtikrina maksimalų viso apdirbimo automatizavimą ir našumą.
iTronic valdymo komponentai
1. Prisitaikantis pjovimo peilis
2. Automatinis slėgio blokas
3. Automatinė klijų kiekio kontrolė
4. Automatinis valymas
5. Likusio klijų kiekio bakelyje indikatorius

SYNCHRO briaunų padavimas. Briaunų laikiklis su sinchronine pavara. Šis briaunos ritinyje laikiklis, kuris sinchroniškai prisitaiko prie pastūmos greičio, garantuoja trumpiausius intervalus tarp ruošinių ir kartu optimizuoja briaunų išsikišimus.

Mažas padavimo kampas dėl antgalio konstrukcijos – lengvas iki 15 mm storio masyvo briaunų padavimas.
Tobulas paruošimas. Nupjautos plokštės viršutiniame sluoksnyje dažnai būna nedideli įplyšimai ir drėgmė. Frezavimas prieš užklijavimą užtikrina nepriekaištingą suklijuotą paviršių ir paruošia plokštes klijavimo procesui.

LTronic lazerinis briaunų juostos užklijavimas. LTronic lazerinis briaunos uždėjimas buvo sukurtas specialiai LUMINA serijai ir gali panaudoti visas rinkoje esančias briaunas su funkciniu sluoksniu.
Įjunkite jį ir jis iš karto paruoštas naudojimui – naujajam Ltronic įrenginiui apdirbimo proceso metu nereikia įkaisti laiko ar jokių įkaitinimo fazių. Be to, visa sistema veikia visiškai tyliai, o tai yra akivaizdus pranašumas vartotojui, palyginti su kitomis sistemomis. Be to, valymo išlaidos yra minimalios. NIR modulyje integruotą apsauginę plokštę reikia trumpai nuvalyti tik kartą per savaitę.

„Glu Jet“ automatinį įrenginį galima sukonfigūruoti kaip perjungiamą klijų tepimo sistemą, sumontuotą ant nustatyto vežimėlio, kad būtų galima greitai pereiti prie LTronic. Perjungimas gali būti atliktas keliais veiksmais, naudojant didelio tikslumo sąsają su HSK griebtuvu iš mūsų CNC technologijos.

Užspaudimo blokas su sinchronine pavara ir automatiniu prisitaikymu prie padavimo greičio. Tiesūs ir kūginiai prispaudimo ritinėliai puikiai suklijuotiems sujungimams.

Tiesus briaunos nupjovimas arba nupjovimas kampu. Standartinis agregatas, leidžia pneumatiniu būdu pasukti šį įrenginį 10 laipsnių kampu (nupjovimui kampu). Aukštos kokybės versija su stabiliu ketaus rėmu.

Frezavimo agregatas su keturiomis NC servo ašimis kaip standartinė funkcija.
Bekompromisis briaunos apdirbimas, skirtas ruošiniams, kurių storis iki 60 mm.
Įrenginio reguliavimas ant linijinių kreiptuvų. Su standartiniais pūtimo purkštukais prieš sekimo volelius, kad pašalintumėte drožles prieš sekimo vietas.

Briaunos formos skustukai su motoriniu horizontalius reguliavimu, įskaitant. pneumatinis reguliavimas (atskirai viršuje ir apačioje).

Tiesūs sklijų likučių skustuvai. Su 2 HW pjovimo briaunomis, skirtas naudoti iš 4 kartus. Visiškai pašalina poreikį bet kokiai rankinei apdailai.

Poliravimas maksimaliam blizgesiui; pilnai apdailai.

Purškimo agregatai, skirti atskyrimo ir valymo priemonėms tiekimo ir išleidimo zonoms. Antistatinis, aušinimo skystis ir tepalas – elektroniniu būdu valdomi specialiais purkštukais – tobulai krašto apdailai (pasirinktinai).

Susisiekite

Jei turite klausimų dėl aukščiau esančio įrengimo, susisiekite su mumis.