Įrengimo savybės

Gamintojas

HOLZ-HER

Įrengimo aprašymas

Nesting‘o CNC staklės DYNESTIC 7505 leidžia labai efektyviai apdoroti plokštes, naudojant naujausią nesting‘o technologiją. Labai patogūs apdirbimo matmenys nuo 3 100 mm (3 700 mm) X kryptimi ir 1 580 mm Y kryptimi, optimizuota konstrukcija garantuoja labai trumpus apdorojimo ciklus ir tuo pačiu metu geriausius apdirbimo kokybės rezultatus.
Didėjantis nesting‘o technologijos populiarumas ir kombinuotas pjovimo ir CNC apdorojimas padidino reikalavimus, keliamus nesting‘o programinei įrangai. Dėl šios priežasties HOLZ-HER siūlo „BetterNest“ programinę įrangą kaip pagalbinį CAMPUS / NC Hops programinės įrangos modulį, skirtą funkciniams DYNESTIC serijos apdirbimo centrams.

„CabinetControl Pro“ yra profesionaliam naudojimui baldų planavimo ir pristatymo klientams plėtinys. Ją naudokite baldų planavimui ar dizaino užduočių projektavimui. Palaikykite savo kliento vaizduotę, kad priimtumėte greitesnius sprendimus. Pristatykite planuojamus baldus fotorealistiškai iš bet kokios perspektyvos tiesiai klientui vietoje.

Nesting‘o technologija racionaliai gamybai. Šio apdirbimo metu porėta apsauginė plokštė – dažniausiai plona MDF plokštė – yra prilaikoma ant mašinos stalo vakuumu. Jis suteikia didelį siurbimo paviršių ir palaiko apdirbamus ruošinius. Nesting‘o technologija leidžia optimizuoti plokščių medžiagų apdorojimą ir pjaustymą.

Net ir standartinėje įrangoje DYNESTIC 7505 ir 7507 modeliuose gręžimo galva su 14 velenų ir griovelių pjūklas. Siekiant didesnio gręžimo našumo, galima pasirinkti XL gręžimo galvą (opcija). Ji turi iki 24 gręžimo velenų ir griovelių pjūklą X kryptimi.
6 padėčių įrankių keitiklis yra integruotas į mašinos rėmą. Pneumatiškai valdomo dangčio jis apsaugotas nuo dulkių ir drožlių. Galima išplėsti iki 12 įrankio pozicijų.
Galima pasirinktinai su X/Y keitiklio plėtiniu DYNESTIC kampiniam agregatui.

TouchTool yra tobula įrankio ilgio matavimo sistema ir atnaujina atitinkamas reikšmes įrankių duomenų bazėje. Be to, Touchtool leidžia anksti pastebėti įrankio lūžimą.

21,5″ jutiklinis ekranas puikiai pristato nesting‘o rezultatus. Tiesiog bakstelėkite ruošinį ir pakuotėje esantis etikečių spausdintuvas išspausdins lipnią brūkšninio kodo etiketę.

DYNESTIC 7505 ir DYNESTIC 7507 vakuuminiai siurbliai yra integruoti į mašinos pagrindą, todėl itin taupo vietą. Itin didelio našumo, efektyvūs vakuuminiai siurbliai užtikrina, kad ruošinys būtų saugiai laikomas. Šie mažai priežiūros reikalaujantys sauso veikimo siurbliai taip pat išsiskiria mažu triukšmu ir itin mažais priežiūros reikalavimais.

Susisiekite

Jei turite klausimų dėl aukščiau esančio įrengimo, susisiekite su mumis.