Įrengimo savybės

Gamintojas

HOLZ-HER

Įrengimo aprašymas

DYNESTIC 7535 CNC su 5 ašių apdirbimo velenu ir 2 200 mm pločio vakuuminiu stalu yra naujos serijos nesting‘o staklės, pagamintos HOLZ-HER, flagmanas. Net ir esant tokiam dideliam darbiniam pločiui, judantis tvirtos platforminės konstrukcijos portalas užtikrina didžiausią tikslumą ir optimalius pjovimo rezultatus naudojant dvi sinchronines pavaras.
Kardaninę pavarą turintis, iki 18 kW (standartinė 13 kW) apdirbimo galios pagrindinis velenas užtikrina tikslų sudėtingų riestų arba išlenktų dalių, tokių kaip laiptų turėklai, baldai ar sudėtingos konstrukcijos modelių formos, apdirbimą. Kompaktiškas, galingas ir pilnai interpoliuojantis apdirbimo velenas sukasi iki 24 000 aps./min. greičiu; jo keraminiai guoliai ir skysčio aušinimas leidžia dirbti esant itin didelėms apkrovoms.

Didėjantis nesting‘o technologijos populiarumas kaip kombinuotas pjovimo ir CNC apdorojimo sprendimas dideliems plokščių kiekiams, labai padidino reikalavimus, keliamus programinei įrangai. Dėl šios priežasties HOLZ-HER siūlo „BetterNest“ programinę įrangą kaip pagalbinį CAMPUS / NC Hops programinės įrangos modulį, skirtą funkciniams DYNESTIC serijos apdirbimo centrams.
„CabinetControl Pro“ yra profesionaliam naudojimui skirtas baldų planavimo ir pristatymo klientams plėtinys. Suplanuokite baldus arba suprojektuokite visus norimus dizaino sprendimus. Palaikykite savo kliento vaizduotę, kad priimtumėte greitesnius sprendimus. Pristatykite planuojamus baldus fotorealistiškai iš bet kokios perspektyvos, tiesiai klientui vietoje.

Nesting‘o technologija racionaliai gamybai. Apdirbimo metu porėta apsauginė plokštė – dažniausiai plona MDF plokštė – yra prilaikoma ant mašinos stalo vakuumu. Jis suteikia didelį siurbimo paviršių ir palaiko apdirbamus ruošinius. Nesting‘o technologija leidžia optimizuoti plokščių medžiagų apdorojimą ir pjaustymą.


DYNESTIC puikiai aprūpintas integruotomis gręžimo galvutėmis. Pirmoji su 16 velenėlių. Gręžimo blokas su 10 vertikalių velenų (X = 6 / Y = 4) ir šeši horizontalūs velenai (du dvigubi gręžimo velenai X kryptimi / vienas Y kryptimi). Integruotas griovelių pjūklas X kryptimi. 24 velenėliai opcija

Standartinis linijinis įrankių keitiklis turi 14 įrankių vietų, nejudamai sumontuotas staklių gale. 1 padėties X/Y Pick-Up įrankių keitiklis kampiniam agregatui. Vietoj linijinio keitiklio galima užsisakyti 18 padėčių judantį diskinį įrankių keitiklį. Tai puikiai tinka, pvz., 2 laukų apdorojimui, dirbant švytuoklės režimu.


TouchTool yra tobula įrankio ilgio matavimo sistema ir atnaujina atitinkamas reikšmes įrankių duomenų bazėje. Be to, Touchtool leidžia anksti pastebėti įrankio lūžimą.

Pramoninis spausdintuvo blokas „Direct Label“ yra sumontuotas patogiame apsauginiame korpuse, esančiame judančiame staklių portale. Etikečių klijavimo pozicijos generuojamos ir perduodamos visiškai automatizuotai naudojant CAMPUS įrenginio programinę įrangą ir BetterNest nesting‘o programinę įrangą.

Norint tobulai prisitaikyti prie individualių erdvės sąlygų, galimi visi automatizuoti DYNESTIC 7532 ir 7535 modelių variantai. Pirmas klasikinio su kairės pusės valdymu, ir dešiniosios pusės, skirtos gamybos sekai iš dešinės į kairę.

Galimybė pasirinktinai bazuoti ruošinius į priekinę bazavimo juostą, todėl DYNESTIC serija tampa dar lankstesnė. Suformatuotus ruošinius galima apdirbti patogiai ir be problemų. Specialūs vakuuminiam stalui skirti vakuumo siurbtukai ruošiniams leidžia atlikti horizontalius gręžimus ir profilių apdirbimus vieno bazavimo metu.


Moderni vakuumo sukūrimo įranga.

Susisiekite

Jei turite klausimų dėl aukščiau esančio įrengimo, susisiekite su mumis.