Įrengimo savybės

Gamintojas

HOLZ-HER

Įrengimo aprašymas

Optimizuota EPICON CNC apdirbimo centrų konstrukcija yra idealus pagrindas užtikrinti absoliutų tikslumą ir tobulai apdirbtus ruošinius, tuo pačiu leidžiant itin didelius pagreičius ir pjovimo greitį.
Su savo patikrinta 5 ašių technologija ir visiškai interpoliuojančiu 13 kW, 5 ašių velenu (standartas), šios staklės garantuoja itin dideles apkrovos laikymo jėgas.
Su visais grąžtais ir įrankiais pasiekiamas 3680–7280 milimetrų apdirbimo ilgis X kryptimi ir 1650 milimetrų pločio frezavimo matmuo. Ekstremalus apdirbimo aukštis, tikras 300 milimetrų nuo viršutinio vakuuminių puodelių krašto, su didele 565 milimetrų Z eiga užtikrina pakankamą atstumą net ir sudėtingiems ruošiniams.
Patikrinta 5 ašių technologija, įskaitant Beckhoff pavaras ir valdymą.
Ekstremaliems medžio masyvo apdirbimo darbams idealiai tinka pasirinktinis PRO sukimo momento špindelis. Su 18 kW galia ir mechaniniais A ir C ašių stabdžiais, šis agregatas užtikrina ypatingą standumą ir puikius rezultatus esant dideliai pastūmai ir maksimaliam drožles nuėmimui.

NEO CabinetControl yra paprasčiausia ir greičiausiai valdoma programinė įranga, skirta profesionaliam naudojimui baldų planavime ir pristatymuose klientams. Planuokite gaminamus baldus arba suprojektuokite visą gyvenamąją aplinką. Palaikykite savo klientų vaizduotę, kad jie greičiau priimtų sprendimus. Pateikite suplanuotus baldus taip tikroviškai kaip nuotrauką, iš visų perspektyvų tiesiai savo klientui vietoje.

3D medžiagos pašalinimo modeliavimas kaip standartinė funkcija.
Net pagrindinėse EPICON mašinų versijose įdiegta mūsų išdirbta 3D medžiagos pašalinimo modeliavimo funkcija. CAMPUS 3D mašinos modeliavimą galima užsisakyti kaip papildomą funkciją.

EPICON puikiai aprūpintas integruotomis gręžimo galvomis.
21 velenėliai standartas, 31 velenelis kaip opcija.
Gręžimo agregatas su 15 vertikalių velenų. Šeši horizontalūs velenai (gali būti papildoma su trečiu papildomu horizontaliu velenėliu X kryptimi ir antruoju horizontaliu velenėliu Y kryptimi).
Integruotas griovelių pjūklas X kryptimi (opcija antrasis griovelių pjūklas, Y kryptimi).
Gręžimas, pjovimas, įpjovos – EPICON serijos apdirbimo galva yra pritaikyta daugiafunkciam naudojimui ir puikiai tinka racionaliai gaminti paprastas ir sudėtingas korpuso dalis.

Standartas konsolinis stalas – ruošinio bazavimas optimaliai darbo eigai užtikrinti.
Norint tiksliai apdirbti, reikia tiksliai ir saugiai išdėstyti ruošinius. Šiuo tikslu EPICON serijoje yra konsolinis stalas. Tai suteikia maksimalų lankstumą visose apdirbimo srityse. Net sudėtingų formų ruošinius galima greitai ir lengvai pritvirtinti.

Šiuolaikinė gamybos technologija su iki 50 servoašių. Dideliam greičiui, tiksliam ir patikimam siurbtuko padėties nustatymui ant įvairaus dydžio ruošinių.

EPICON serija siūlo praktiškai neribotas apdirbimo galimybes. Sukurtos sudėtingiausiam darbui, šių staklių tvirta ir gerai apgalvota konstrukcija yra naujausias modernus ir pritaikytas pramoninis dizainas.

Judantis diskinis įrankių keitiklis su 18 arba opcija, 24 įrankio vietomis, užtikrina trumpą įrankio keitimo laiką ir maksimalų našumą. Pjūklo agregatams galima užsakyti specialų įranki laikiklį.
Kaip opciją galima įsigyti 14 įrankių keitiklį, kad būtų galima naudotis platesniu įrankių asortimentu.

Dešinėje ir kairėje apdirbimo galvos pusėse pritvirtintos lazerinės rodyklės (pointer), skirtos tiksliai siurbtukų padėčiai arba ruošinio kontūrams sekti.

Kontūrinis lazeris – vienu metu projektuoja visą ruošinio kontūrą ir visus reikiamus vakuuminius siurbtukus, taip pat visas konsolių padėtis, neribojant projektuojamų linijų skaičiaus.

Ergonomiškas jūsų darbo vietos dizainas tampa vis svarbesnis. HOLZ-HER siūlo mobilųjį valdymo pultą kaip standartinę visų EPICON modelių funkciją. Šiame valdymo pulte yra 21,5 colio 16:9 jutiklinis ekranas, užtikrinantis tobulą vartotojo patogumą. Pritvirtinti ratukai leidžia perstatyti valdymo pultą, kad būtų optimaliai palaikomas ergonomiškas darbo procesas.

Susisiekite

Jei turite klausimų dėl aukščiau esančio įrengimo, susisiekite su mumis.