Įrengimo savybės

Gamintojas

HOLZ-HER

Įrengimo aprašymas

EVOLUTION vertikalių CNC staklių serija siūlo unikalius patentuotus sprendimus, leidžiančius visiškai apdoroti jūsų ruošinius. Staklės išsiskiria gerai apgalvotu pramoniniu dizainu ir itin stabilia konstrukcija.
Unikalus savo klasėje EVOLUTION 7405 4mat siūlo absoliučiai tikslų briaunų apdirbimą visose keturiose ruošinio briaunose ir taip užbaigia plokštės ruošinio formatavimą.

EVOLUTION modeliai dabar yra universalesni nei bet kada anksčiau, kalbant apie ruošinio aukštį dėl padidinto 1200 mm praėjimo aukščio.
Pasirenkamas EVOLUTION durų paketas, susidedantis iš specialiai spynų dėžėms sukurtos kampinės pavaros ir spynų dėžės pjaustytuvo, išplečia šių vertikalių HOLZ-HER CNC staklių galimybes.

Kartu su EVOLUTION 7405 4mat su 3 ašių Clamex įrankių rinkiniu pateikiamos makrokomandos leidžia ne tik gręžti kaiščių skyles ir įleidžiamas Cabinet jungtis, bet ir leidžia gaminti kišenes Lamello Clamex jungtims X ir Y kryptimis, taip pat visomis keturiomis. ruošinių kraštai. Jūs nuspręsite, kokių jungčių jums reikia jūsų programai.
EVOLUTION durų paketas puikiai tinka praktiškai naudoti apdirbant duris. Be užraktų dėžučių, skląsčių skylių ir vyrių išpjovimo, pakuotėje yra funkcijų, skirtų durų uždarymo ir traukos blokatorių išpjovoms frezuoti. Šis paketas siūlo šiuolaikiniams staliams viską, ko reikia durims gaminti. Didžiausia nauda tik 5 kvadratinių metrų plote.
CabinetControl Pro yra profesionaliam naudojimui baldų planavimo ir klientų pristatymo atnaujinimas. Suplanuokite savo baldus arba suprojektuokite visą gyvenamąją aplinką. Palaikykite savo klientų vaizduotę, kad priimtumėte greitesnius sprendimus. Pateikite suplanuotus baldus taip tikroviškai kaip nuotrauką iš visų perspektyvų tiesiai savo klientui vietoje.

Visiškas apdirbimas iš visų 4 pusių, kurių ilgis iki 800 mm be užveržimo. Tiesiog sureguliuokite apatinio sujungimo matmenis – visa kita atliekama automatiškai. Žymiai trumpesnis apdirbimo laikas
išlaikant maksimalų tikslumą ir apdirbimo kokybę.
Dideli apdirbimo matmenys:
Aukštis iki 920 mm ir ilgis iki 2500 mm be papildomų atramų. Ir vis tiek itin taupantis vietą ir kompaktiškas.
Visiškai automatinis storio pritaikymas ruošiniams nuo 8 iki 70 mm
Idealiai tinka galinėms sienoms, šonams, fasadams ir net virtuvės stalviršiams. Jie gali būti apdirbami bet kokio ilgio dirbtuvėse su atitinkama erdve ir saugos intervalais.

Su Performance paketo atnaujinimu į 10,3 kW HSK veleną su įrankių keitikliu 6 įrankiams, staklės taip pat leidžia profilių frezavimą, taškinį ploninimą, graviravimą ir t.t. su automatiniu įrankio keitimu šioje mašinų klasėje. Todėl EVOLUTION 7405 4mat yra visavertis apdirbimo centras, paruoštas įgyvendinti begalę dizaino idėjų.

Visiškai automatinis siurbtukų padėties nustatymas. Automatinis kontaktinis slėgis, nepriklausomas nuo medžiagos storio, kad būtų pasiekti optimalūs rezultatai ir tikslūs matmenys.
Nesvarbu, ar tai plokštės medžiaga, ar medžio masyvas: EVOLUTION serijos automatinė vakuuminio suspaudimo sistema užtikrina patikimą laikymą ir švelniai elgiantis su medžiaga.

15 gręžimo velenų 5 angoms X ir Y kryptimis, taip pat 6 horizontalūs grąžtai ir integruotas pjovimo įrenginys greitiems ir tiksliems rezultatams. Papildomai EVOLUTION serija gali būti aprūpinta dar didesniu našumu su XL formos gręžimo galvute su iki 22 gręžimo velenų ir griovelių pjūklu.

HOLZ-HER siūlo daugybę specialių siurbtukų, skirtų įvairioms medžiagoms ir apdorojimo reikalavimams. Dėl to EVOLUTION serija tampa dar universalesnė.

Standartiniai siurbtukai su jutikliu ir be jo. Idealiai tinka plokščių apdorojimui. Medžio masyvo siurbtukai idealiai tinka ypač sunkiems ruošiniams ir darbams su medžio masyve.
EVOLUTION mašiną galite pakeisti specialioms medžiagoms per trumpiausią įmanomą laiką.

Susisiekite

Jei turite klausimų dėl aukščiau esančio įrengimo, susisiekite su mumis.