Įrengimo savybės

Gamintojas

HOLZ-HER

Įrengimo aprašymas

TECTRA 6120 classic gali apdoroti net didelius plokščių kiekius. Šios universalios staklės skirtos įvairaus pjovimo ilgio ir pločio ruošiniams, todėl jį galima pritaikyti labai įvairioms įmonių reikmėms.
Profesionalus programinės įrangos paketas.
10 metų garantija visoms linijinėms kreipiančiosioms
Pjūklo prapjova iki 95 mm
Pjovimo agregatas: iki 15 kW
Pjovimo ilgiai: iki 4400 mm
Pjovimo plotis: iki 4300 mm
Valdymas
Puikiai suprojektuota darbo vieta suteikia pagrindą efektyviam, nevarginančiam darbui. Su 21,5″ valdymo terminalu HOLZ-HER supjovimo centrai atitinka visus operatorių keliamus reikalavimus. Ergonomiškai reguliuojamas stovas suteikia vietos iki dviejų spausdintuvų, skaitytuvo, klaviatūrai ir pelei padėti, kur jie puikiai išdėstyti operatoriui.
Valdymo centras su dideliu jutikliniu 21,5 colio Full HD monitoriumi su 16:9 formatu garantuoja maksimalų aiškumą su realiu laiku 3D grafika ir visapusiška grafikos užbaigimo pagalba.

CUT CONTROL 2 valdymo paketas
Aukštos kokybės programinės įrangos paketas, skirtas HOLZ-HER pramoniniams pjūklams.
Visuose HOLZ-HER supjovimo centruose yra mūsų CUTCONTROL 2 ir iš anksto įdiegti EASY-PLAN ir OPTI-CUT programinės įrangos paketai.

Pagrindinės savybės:
Savaime suprantama grafinė vartotojo sąsaja užtikrina, kad jūsų darbuotojai galėtų greitai ir tinkamai pradėti valdyti mašiną be jokio didesnio mokymo.
Optimizuotas informacijos ekranas užtikrina maksimalų „aiškumą“ (mygtukai ir nereikalingos funkcijos yra paslėpti).
EASY-PLAN optimizavimo programinė įranga, iš anksto įdiegta gamykloje.
Atskiriems darbams bet kada galima priskirti prioritetą, darbų programavimas lygiagrečiai su pjovimu.
Grafinė 3D vartotojo sąsaja, skirta intuityviam valdymui ir mašinų sekos funkcijoms NC pjovimui.
Programa valdomas etaloninių matmenų matavimas, kai pakeičiamas pjūklo diskas.
Informacinis ekranas, nurodantis pagrindinių ir pirminių pjūklų einamuosius metrus.
Individualus funkcijų ir parametrų nustatymų pritaikymas.
Veikimo būsenos, techninės priežiūros ir priežiūros intervalai bei atskirai užprogramuotas energijos valdymas rodomi realiu laiku.
Tvirti stalai su oro pagalvėmis.

Mašinos stalo oro pagalvės apsaugo ruošinį dirbant. Galingas ventiliatorius užtikrina didelio ploto oro pagalvę, kuri leidžia lengvai perkelti sunkias krūvas plokščių.
Oro pagalvių stalai niekada neišsikreipia, net ir po sunkiomis plokščių pakuotėmis. Kita pasirenkama funkcija apima ilgų plokščių formatus iki 2400 mm.
Atraminius stalus galima perkelti, jei reikia mažo dydžio ruošinio arba gauti papildomos vietos (papildoma opcija).
Optimizuotas sukimo standumo liejimo dizainas, taip pat linijinių kreipiančijųjų naudojimas garantuoja puikius pjovimo rezultatus. Tobulas galios trikampis prie pjovimo linijos užtikrina nuolatinį idealų pjovimo našumą dėl sudėtingos pjovimo vežimėlio kreiptuvo konstrukcijos ir priežiūros nereikalaujančios krumpliaračio pavaros.

Pagrindinis pjovimo variklis – standartiškai komplektuojamas su galingu 11 kW varikliu (7,5 kW standartinė). Norint pasiekti dar daugiau galios, TECTRA gali būti komplektuojama su pasirenkama didelės galios 15 kW pavara (11 kW standartinė).
Maks. pjovimo disko išsikišimas – 95 mm (82 mm klasikiniam), skirtas didelės galios pjovimui arba greitam neapdorotam pjovimui
Pjovimo vežimėlis – su 380 mm (350 mm klasikinio) pjūklo disko skersmuo, automatinis, begalinis pjovimo aukščio reguliavimas užtikrina optimalų pjovimo disko išsikišimą, kad kraštai būtų švariai nupjauti.

Varikliu varomas griovelio aukščio reguliavimas – reguliuojamas griovelio gylis nuo 0 iki 30 mm, programuojamas valdant ir optimizuojant.
Dviejų krypčių griovelių pjovimo programa (FCM), greito pjovimo režimas – užtikrina itin trumpą griovelių pjovimo ciklo laiką, o griovelis taip pat išpjaunamas pjovimo vežimėliui judant atgal (pasirinktinai klasikiniame).
Automatinis pjovimo ilgio ribojimas – artumo tipo optinė funkcija atpažįsta ruošinio galą – pašalina nereikalingą pjovimo vežimėlio eigą, ypač pjaustant rankiniu būdu.
Optimizuota automatinio pjovimo ilgio funkcija – Pjovimo vežimėlis valdomas optimizavimo funkcija – pjovimo vežimėlis yra iš anksto po skydeliu, apskaičiuojama pjovimo pradžia ir pabaiga, keliai be pjovimo važiuojami didžiausiu greičiu.
Elektra reguliuojamas įpjovimo pjūklas – leidžia paprastai ir nepriekaištingai reguliuoti įpjovimo pjūklą monitoriuje per trumpiausią įmanomą laiką ir minimaliomis pastangomis.
Greito keitimo prispaudimo sistema pagrindiniams ir įpjovimo pjūklams – užtikrina tiksliai prispaustus pjūklo geležtes ir itin trumpą pjūklo keitimo sustabdymo laiką.
Laisvai programuojamas prispaudimas.
Stabili, suvirinta konstrukcija su tiksliais, grūdintais linijiniais kreiptuvais užtikrina tikslų, sklandų veikimą. Tiesioginė krumpliaračio pavara ir artumo jutiklis absoliutiems matmenims užtikrina maksimalų padėties nustatymo tikslumą.
„Power“ ruošinio griebtuvai
Puikus laikymas – HOLZ-HER dviejų pirštų ruošinio griebtuvai
Trys dviejų pirštų ruošinio griebtuvai sustojimo zonoje leidžia vienu metu pjauti siauras juosteles ir maksimaliai stabiliai.

Pateikiama staklių darbo suvestinė.
Optimizuotų darbo vietų mažinimo plano tyrimas (atstovavimas vienu lygiu).
Su medžiaga susijusių rezultatų rodymas grafine forma.
Ekrane pateikiama informacija apie reikalingus medžiagų formatus, plokštes ir likusius kiekvieno darbo formatus.
Visas užduotis galima bet kada nustatyti iš naujo ir vėl rezervuoti į dalių sąrašą.
Medžiagos duomenų įvedimas suteikia informaciją apie medžiagos ilgį, plotį ir storį, sandėlyje esantį kiekį, apsukamumą atsižvelgiant į grūdelių modelį, medžiagos pavadinimą, tipo numerį ir apipjaustymą. Dalių sąrašo duomenys apima elemento numerį, padėties numerį, kiekį, ilgį ir plotį.
Optimizavimo modulis OPTI-CUT, skirtas darbo vietų išdėstymui, valdymui ir optimizavimui. Integruotą optimizavimo programinę įrangą OPTI-CUT galima įsigyti ir kaip kombinuotą paketą – su mašinos ir biuro versija (OPTI-BASE).
Programinė įranga pateikia esamą informaciją apie NC pjovimo darbus.
Papildomas modulis importuoja dalių sąrašus iš vartotojo programų.
Paprasta visų sistemos nustatymų konfigūracija
Su medžiagomis susijusių optimizuotų dalių sąrašų rezultatų rodymas grafine forma.
Apvadų sąrašų išdėstymas ir valdymas su iš anksto nustatytais apvadų rekomendacijų sąrašais.
Apibrėžtas pjovimo ilgio pritaikymas iš programinės įrangos ryžtingai sumažina ciklo laiką.

Susisiekite

Jei turite klausimų dėl aukščiau esančio įrengimo, susisiekite su mumis.