Įrengimo savybės

Gamintojas

Intorex

Įrengimo aprašymas

CNC valdomos tekinimo staklės.

Įrengimo pilnas aprašymas

Sunkaus išpildymo CNC valdomos medienos tekinimo staklės su 2 nepriklausomai valdomais tekinimo peiliais. Pirmas tekinimo peilis skirtas rupiam apdirbimui, antras galutiniam apdirbimui. Staklėse taip pat sumontuotas hidraulinis užkirtimo peilis. Į standartinę staklių komplektaciją taip pat įeina automatinis ruošinių padavimas su kauptuvu.
Staklių špindelio sūkiai taip pat yra programuojami ir keičiami. Staklėse taip pat yra 2 hidrauliniai agregatai, kurie gali būti naudojami kaištukų įstatymui. Kaip opcija, staklės gali turėti papildomą „B“ ašį su frezavimo agregatu, arba šlifavimo galvą su siauru juostiniu šlifavimu (šlifuoti tekintas ar tiesias detales).
Vartotojui patogus apdirbimo programavimas atliekamas instaliuota Windows darbinėje sistemoje dirbančia programa „Intoredit“. Apdirbimo programų sudarymas gali būti atliekamas arba prie staklių, arba kitame kompiuteryje, ir duomenis pernešant USB laikmenoje.
Dėl patogaus CNC valdymo ir greito taip pat CNC perstatymo, medienos tekinimo staklės CKX skirtos tieks specialių produktų gamybai, nedidelei serijinei gamybai arba masinei gamybai. Šios staklės gamina aukščiausios kokybės tekintus elementus.
Maksimalus ruošinių ilgis: 60/1300/1600 mm.
Maksimalus ruošinių skerspjūvis: 200×200 mm
Maksimalus ruošinių skersmuo: 280 mm.

Susisiekite

Jei turite klausimų dėl aukščiau esančio įrengimo, susisiekite su mumis.