Įrengimo savybės

Gamintojas

Salvamac

Įrengimo aprašymas

Inovatyvios automatinės skersavimo staklės su optimizavimu.

Įrengimo pilnas aprašymas

Tai staklės, parodančios technikos evoliuciją medienos pjovimo sistemose.
Automatinės optimizavimo staklės SalvaPush_2000 sukurtos naudojant daugiau nei 20 metų patirtį kuriant medienos optimizavimo stakles. Šios staklės tai idealus sprendimas norintiems padidinti medienos išeigą, sumažinti darbo valandas, palengvinti darbą darbuotojams, sumažinti kašus ir padidinti pelningumą. Operatoriui reikia tik pažymėti medienos kokybę ir jos defektus, o optimizavimo staklės padarys visą likusį darbą. Staklės išpjaus pačią geriausią ilgių išdėstymo kombinaciją, iki minimumo sumažinant atliekas, padidinant produktyvumą o taip pat ir darbuotojų saugą.
Techninės staklių savybės:
Skaitmeninė staklių valdymo sistema. Ruošinių padavimo sistema valdoma skaitmeniniu būdu. Kompiuteris ir servo pavara sujungti EtherCAT jungtimi.
Elektroninis servo pavaros variklis. Elektroninis servo pavaros variklis be šepetėlių garantuoja maksimalų tikslumą išvengiant elektros srovės problemų.
Funkcinis darbinis stalas. Specialus 25 laipsniais pasviręs stalas patogiam ruošinių padėjimui ir jų stabiliam išlaikymui.
Standus ir patikimas vežimėlis. Labai stabilus stumtuvo vežimėlis. Jo matmenys apie 300x345x25 mm.
Lazerinis foto daviklis. Nuskaitymo sistema susideda iš lazerinio daviklio, kuris apažysta padėtą ruošinį. Luminiscencinis daviklis kreidos pažymėjimams nuskaityti.
Pavaros sistema. Specialis sistema su dantytu 50 mm pločio diržu. 33 didelio tikslumo plieno gijos viduje leidžia išvengti dulkių ir dilimo keliamų problemų.
Pjovimo grupė. Staklių SalvaPush_2000 rėmas pagamintas iš tvirto plieno, garantuojančio patikimumą ir ilgą darbo laiką. Pjovimo grupė pasvirusi 25 laipsniais, kaip ir ruošinių padėjimo stalas. Optimizavimo staklės SalvaPush_2000 „protinga“ ruošinio prispaudimo apsauga po pirmo pjūvio fiksuoja ruošinio storį ir automatiškai prie jo prisitaiko. Staklėse sumontuoti du elektropneumatiniai šoniniai prispaudėjai. Abu jie randasi staklių viduje, vienas prieš ir vienas po pjovimo vietos.
Darbinė elektroninė valdymo sistema SALVA-OPTIM. Elektroninė valdymo sistema susideda iš skaitmeninio valdymo ir naujausios karots integruoto kompiuterio. Taip pasiekiamas maksimaliausias duomenų perdavimo greitis iki kelių milisekundžių. SALVA-OPTIM programinė įranga labai paprasta naudotis, o grafika dar labiau palengvina valdymą. Programoje yra ir dalys, kuriose renkama statistika ir pjovimo rezultatai. Visi jie atnaujinami realiu laiku. Taip pat pateikiami ir diagnistiniai ir įspėjimo pranešimai. Programinė įranga leidžia naudoti iki 5 ruošinio kokybių klasių. 12“ jautrus lietimui didelio atsparumo ekranas padeda keistis duomenimis ir turi USB jungtį. Taip pat yra paruošta naudojimui Tele-servios paslauga, naudojantis Internetu.
Techniniai staklių duomenys:
Pjovimo ilgis (min/maks): 2100 – 7100 mm
Maksimalus ruošinių stumtuvo greitis: 60/200 m/min
Prapjova naudojant 500 mm skersmens pjūklą: 300×95 mm, 270×120 mm
Prapjova naudojant 550 mm skersmens pjūklą: 300×11 mm, 240×150 mm
Minimalus pjovimo laikas: 0,1 s
Reikalingas suspaustas oras/kiekis: 6 atm/190 Nl/min
Reikalingas oro nutraukimas: 30 m/min

Susisiekite

Jei turite klausimų dėl aukščiau esančio įrengimo, susisiekite su mumis.